Akce a ostatní služby

Akce v Centru ROVNOVÁŽKA,
program na soukromých i veřejných akcích

UPEČ SI SVŮJ KVÁSKOVÝ CHLÉB.
Seminář 9. 6. 2024, v kavárně ef - kafe na Alšově Náměstí v Ostravě Porubě na Hlavní třídě

Na nedělní dopoledne 9. 6. 2024 jsme pro vás připravili praktický seminář zaměřený na pečení tradičního kváskového chleba. Seminář proběhne v příjemném prostředí kavárny ef-kafe na Alšově náměstí na Hlavní třídě.

Na semináři se dozvíte základní informace o kvásku, jak s ním bez obav a v radosti tvořit. Jednoduše a prakticky si vyzkoušíte připravit těsto pro vlastní (pšenično - žitný) chléb. Připravena bude ochutnávka kváskového chleba a sladký snack (kváskové lívance s ovesnými vločkami dle vlastních chutí, které si pravíme společně a také je rovnou sníme). 

V rámci semináře budou použity obilné bio mouky od firmy PRO-BIO. K dispozici budou i bezlepkové mouky (hrachová a kukuřičná) jako alternativní mouka, semínka do těsta a základní chlebové koření. Domů si odnesete vlastnoručně připravený chléb v biokvalitě, kváskovou násadu (bio žitná chlebová mouka) a teoretickou i praktickou zkušenost, jak se bez obav a v jednoduchosti vrhnout do domácího pečení kváskového chleba nebo jej zdokonalit včetně doporučení a "vychytávek", na kterých můžete rozvíjet vlastní pekařské dovednosti. Chléb si po dokynutí upečete v domácím prostředí nebo si jej za poplatek (50,- Kč) můžete nechat upéct v kavárně.

Veškeré suroviny a pomůcky potřebné pro přípravu chleba Vám budou poskytnuty na místě v rámci ceny kurzu.

Rezervace telefonicky na tel. 607 097 669, na email centrumrovnovazka@seznam.cz, nebo v kavárně e-f kafe. Zaplacením zálohy 500,- Kč si rezervujete své místo. Doplatek ceny semináře bude hrazen v hotovosti na místě.

Cena 949,- po zaplacení zálohy do 31. 5.
Cena 1049,- po zaplacení zálohy do 6. 6.

Zálohu 500,- můžete uhradit po registraci bankovním převodem na účet č. 107-1137000217/0100

Seminářem vás provedu já Amaresh Michal Hamala za podpory nejspolehlivější a úžasné manželky Shreya Jarmily Hamalové ve spolupráci s kavárnou ef-kafe.

V případě, že máte doma zvídavé a tvořivé teenagery - dospívající jedince nebo šikovné děti (zručné a samostatné), můžete je vzít bez poplatku s sebou (jen mě prosím informujte předem).

Pokud vás seminář zaujal, rádi by jste se zúčastnili a z finančních důvodů si to nemůžete dovolit, tak mě kontaktujte a můžeme se domluvit na snížení ceny semináře nebo rozdělit platbu na více částí. 

Odkaz na událost, případné bližší informace a odpovědi na dotazy naleznete v diskusi na FB odkazu k události níže.

Na krásné prostory kavárny e-f kafe, kde bude seminář probíhat se můžete podívat na odkaze níže

kavárna e-f kafe

Těšíme se na tvoření s vámi, Amaresh a Shreya a kavárna e-f kafe.

JÓGA U MOŘE S ROVNOVÁŽKOU, IGRANE 2024 Chorvatsko.

14.06. – 23.06.2024 Vás zveme na jógu u moře s námi. Těšit se můžete na 11 lekcí (ranní a večerní) jógy od soboty do pátku tematicky zaměřené na prohloubení základů jógy v propojení s prvky z fyzioterapie. Mimo jógový program je možné využít fakultativních zájezdů, které jsou organizovány individuálně v menších skupinkách s českým delegátem.
Jako službu navíc budete moci využít naši nabídku individuálních terapií a masáží. 
Kapacita zájezdu se pomalu plní. V případě zájmu nás kontaktujte.

Bližší informace k pobytu u moře s jógou jsou v přípravě a budou doplněny na naše webové stránky a na našich facebookových profilech. 

CHORVATSKO – MAKARSKÁ RIVIÉRA - IGRANE
Ve spolupráci s cestovní agenturou Cílka (Brno) pořádáme pobyt u moře s jógou. Doprava autobusem - Olomouc (Brno) - Igrane a zpět.

Cena:
Cena za osobu v šestilůžkovém apartmánu 5550 Kč
Cena za osobu ve čtyřlůžkovém apartmánu 6650 Kč
Cena za osobu v třílůžkovém apartmánu 6850 Kč
Cena za osobu v dvoulůžkovém apartmánu 6950 Kč
Cena za polopenzi pro dospělou osobu 3590 Kč
Cena za polopenzi pro dítě do 12 let 2890 Kč

Základní informace k zájezdu a lokalitě naleznete na stránkách cestovní kanceláře. 

https://www.cilka.cz/cs/chorvatsko/igrane/