Shreya Jarmila Hamalová

Jsem fyzioterapeutka, masérka a lektorka jógy pro děti i dospělé s akreditací MŠMT. Studium fyzioterapie a principy jógy mi poskytly širší pohled na fungování lidského těla. Fyzioterapie i jóga nabízí přirozený způsob, jak utvářet zdravé vzorce pohybu a správného držení našeho těla. 

Na lidské tělo se stále více dívám z mnohem hlubší perspektivy. Nejenom po stránce fyzické, ale i emocionální. Nepřestává mě udivovat, jak moudré naše tělo je, co všechno si pamatuje a jak vděčné je za naši pozornost.

Během svých terapií zejména pro ženy dávám prostor pro Váš konkrétní problém, nabídnu Vám svůj pohled

  • Můžeme si při tom povídat nebo být jen tak v tichosti. 
  • Můžeme zůstat s terapií na fyzické úrovni nebo jít hlouběji a hledat širší souvislosti. 
  • Léčivý je i odpočinek v tichu u relaxační masáže.

Učení správných vzorců pohybu, péče o tělo i duši mě baví a ráda své poznatky předávám dále. Děkuji za všechny životní lekce, které mě učí najít svou vnitřní sílu, své vnitřní já a zároveň děkuji, že mohu dělat práci, která má hluboký smysl a pomáhat lidem na jejich cestě ke zdraví. Velkou oporou je pro mě můj manžel Michal. Jsem vděčná, že kráčíme po této cestě spolu a jsme si oba navzájem inspirací.

Mé vzdělání a pracovní zkušenosti najdete na této stránce.

Amaresh Michal Hamala

Tam, kde se v současnosti nacházím, kým jsem, jak se vidím, a jak se cítím, vděčím svým rodičům, sourozencům, nebližší rodině, manželce, přátelům, kamarádům a všem, co mi za můj život přišli a přichází do cesty. Jsem vděčný za trpělivost a píli, věnovanou sám sobě, která mi přináší hlubší a nekončící sebepoznání. Díky všemu, co můžu zažívat a žít celou svojí bytostí se považuji za muže, který je, může být a přesto není vzorem. Prostě jsem!

Jsem stavební inženýr, jogín, masér, sportovec, zahradník a chovatel, kuchař a pekař, atd. Od malička se věnuji sportu a největší část svého života jsem se věnoval fotbalu a fitness, při studiu VŠ přibyla turistika, MTB, squash a badminton, hokej, plavání, horolezení, sjezdové a běžkové lyžování. Díky mým úrazům jsem měl možnost blíže poznat své vlastní fyzické tělo, které s pomocí fyzioterapie jsem začal více posilovat a objevovat. V roce 2016 mi do života přišla jóga. V józe vnímám nekonečné kouzlo poznání těla i duše a celého života. V roce 2021 jsem měl první příležitost lektorovat jako záskok a tím byla odstartována má lektorská aktivita "jogína". V roce 2022 jsem se začal věnovat józe pro děti v MŠ a 15. 1. 2023 jsem se stal oficiálním lektorem jógy s mezinárodní certifikací a akreditací MŠMT v Kabir Yoga Olomouc. 
V roce 2023 jsem začal oficiálně nabízet službu individuálních masáží a terapií na míru. Spolu s manželkou se dále věnujeme párovým masážím, párové józe, józe pro rodiny s dětmi, organizujeme jógové semináře zaměřené na fyzioterapii  a semináře na pečení z kvásku. Pořádáme jógové pobyty. 

Jak vzniká Centrum ROVNOVÁŽKA?

V současnosti žijeme s manželkou Jarmilou v rodinném domku s pracovnou pro terapie a masáže, dvorkem, dílnou, stodolou a zahradou ve Víceměřicích, kde společně vytváříme prostor, jehož energii můžete ochutnat i Vy. S novým rokem 2024 jsme rozšířili naši působnost do Moravskoslezského kraje - do Ostravy, kde se po letech navracíme a navazujeme na naše společné začátky ze studií. Těšíme se na Vás u nás i u Vás doma.

Amaresh Michal a Shreya Jarmila CENTRUM Rovnovážka.